Tiekšanās uz izcilību.

Tecco ir Latvijas uzņēmums, kura specializācija ir liela noslogojuma tiešsaistes servisu un korporatīvo tīmekļa risinājumu izstrāde.

Mēs palīdzam maziem un vidējiem uzņēmumiem attīstīties informācijas vidē, esam uzticams partneris gan izstrādes, gan apkalpošanas un attīstības posmā.

 • Tiekšanās uz izcilībuTiekšanās uz izcilību

  Strādājot pie galarezultāta, mēs reizēm esam pārāk nesaudzīgi pret sevi, taču tieši augstie iekšējie standarti pilnveido komandas profesionalitāti un ļauj radīt mūsdienīgu un kvalitatīvu produktu.

 • CilvēkiCilvēki

  Mēs novērtējam cilvēkus. Aiz katras koda rindiņas, maketa vai idejas vienmēr stāv ar vienu ideju apvienotu profesionāļu un vienkārši lielisku cilvēku komanda.

 • IespējasIespējas

  Papildus resursietilpīgajam elementam mēs koncentrējamies uz jaunas iespējas atklājošiem projektiem – iepazīšanos ar jaunām uzņēmējdarbības nozarēm, biznesa modeļiem, jaunu tehnoloģiju izmantošanu, jaunu zināšanu un pieredzes iegūšanu.

 • Galvenais mērķisGalvenais mērķis

  Mums ir svarīgi piedalīties projektos galalietotāju aktuālo problēmu risināšanai, tādēļ Tecco darbojas veselības aprūpes, izglītības, tūrisma, mediju un citu nozaru projektos gan kā izstrādātājs, gan kā biznesa partneris.

@@ @@
@@

Mēs apzināmies savas lomas svarīgumu, saprotot, ka ar katru koda rindu, pikseli un pārdomātu resursa izmantošanas scenāriju uzlabojam interneta lietotāju dzīves kvalitāti.

Maksims Kondratjevs
CEO, Tecco

@@
@@
@@
@@
@@
@@
@@
@@
@@
@@
@@
@@

Pieprasiet vairāk informācijas par mūsu uzņēmumu vai uzdodiet mums jūs interesējošus jautājumus